PORUCHY ELEKTRO, REVIZE, SERVIS, PŘIHLÁŠKY ČEZ. TEL:704 446 446

obuv pracovní - zimní

Cena od: do:
Vyhledávání v kategorii:

Stránky: | 1 |

 Obuv ARWIN O2

   zimní

Cena s DPH:
891,00 Kč
736,37 bez DPH

Kvalitní obuv vám zpříjemní dlouhý pobyt v terénu, dílně i provozovně. Vyšším komfortem přispěje lepší efektivitě práce a výrazně zvýší i vaši bezpečnost. Kotníková obuv je preferovanou volbou pro zpevnění kotníku a vyšší stupeň ochrany před chladem. Boty se zapínají šněrovadly a perfektně je uzpůsobíte navyklému nošení. Vysoký lem boty zvýší vaši jistotu při pohybu v nepřehledném terénu nebo mezi překážkami. Případnému sklouznutí bota předejde díky strukturované ploše podešve a zabrání nepříjemnému zranění. Pohodlné pochůzce přispívá speciálně navržená PU2D podešev. Moderní materiál obuvi ARWIN využívá vysokou odolnost vůči olejům. Zabrání sklouznutí i po skvrnách pohonných hmot a neztrácí na pevnosti a pružnosti ani při častém namáhání.
Ve výrobních provozech jsou neméně důležité antistatické vlastnosti, které tento materiál zachovává. Buvolí useň použitá na svršku boty odolává s dlouhou životností mechanickému namáhání, působení změn teplot i vlhkosti. Voděodolná úprava vás přesvědčí o správné volbě, boty skvěle vyhoví pohybu v dešti i v rozbředlém sněhu. Pro vyšší komfort v chladném prostředí je vnitřní stélka zateplená izolační vrstvou. Celokožená obuv vám dopřeje maximální pohodlí, materiál pevně obepne nohu, ale nechává pokožku nohou dýchat a zlepšuje cirkulaci vzduchu. ARWIN představuje vhodně navrženou obuv, která využívá kvalitní materiály i střih. V příznivé ceně můžete vybírat pracovní obuv v kompletní řadě velikostí 36 až 48. Elegantní vzhled v tmavých barvách dobře doplní vaše pracovní oblečení. Reflexní doplňky zase upozorní na vaši přítomnost za zhoršených viditelných podmínek.


celokožená zimní obuv
reflexní aplikace na svršku
voděodolná úprava svršku
PU2D podešev, odolná olejům, pohonným hmotám a kontaktnímu teplu do 110°C, antistatická
materiál: buvolí useň
podešev: PU2D
norma: EN 20347
velikosti: 36 - 48
barva: černá

 Obuv FIRWIN LB S3

   zimní

Cena s DPH:
627,00 Kč
518,18 bez DPH

Vyšší poloholeňová pracovní obuv FIRWIN LB S3 je ideální pro práci v chladném prostředí a venkovním terénu. Výhodou je zateplení umělým kožíškem, který slouží jako přirozená ochrana proti chladu a udržuje nohy v teple.
Bezpečnostní obuv má ocelovou špici a planžetu pro zpevnění a výbornou odolnost. Vzhledem k vyšší velikosti boty bylo potřeby vymyslet způsob, aby bylo nošení pohodlné. Z toho důvodu je bandáž měkčená a kromě opory poskytuje i příjemný komfort i během delšího nošení.
Obuv je vyrobena z vysoce kvalitní hovězí ušně. Práci v terénu a v nepříznivém počasí podporuje i hydrofóbní úprava povrchu. Pevná podešev z PU2D materiálu je odolná proti olejům, pohonným hmotám a kontaktnímu teplu do 100°C. Společně s podrážkou vykazuje podešev antistatické vlastnosti, takže je obuv vhodná i při práci s elektřinou.
Viditelnost a zároveň příjemný design zlepšuje kontrastní oranžové prošití. Celá obuv má černou barvu.
Potěší i výběr z opravdu široké škály velikostí od 36 do čísla 50.
zimní bezpečnostní poloholeňová obuv zateplená umělým kožíškem
s ocelovou špicí a planžetou
měkčená bandáž pro pohodlné nošení
hydrofóbní úprava
materiál: hovězí useň
podešev: PU2D
norma: EN 20345
velikosti: 36 - 50
barva: černo-oranžová

 Obuv FIRWIN O1

   zimní

Cena s DPH:
485,00 Kč
400,83 bez DPH

Atraktivní zpracování obuvi FIRWIN O1 využívá tmavý základ s oranžovým prošitím. Pevná kotníková obuv skvěle doplní vaše pracovní oblečení a zajistí vám vyšší komfort při práci v chladném prostředí nebo obtížném terénu. U kotníkové obuvi je důležité šněrování, které vám umožní uzpůsobit šířku boty přesně podle tvaru nohy. Kotník se pevně fixuje, pevný opatek zvyšuje komfort chůze a efektivně předchází špatnému našlápnutí a poranění nohy. Podešev vytváří vynikající izolační vrstvu a brání před prochladnutím. Hluboký vzorek pomáhá snadno překlenout různorodý terén a osvědčí se vysokou odolností vůči kluzkému povrchu. Při průchodu dílnou nebo při práci ve znečištěném prostředí vás neohrozí ani stopy oleje nebo pohonných hmot. Vysoká podešev se skvěle vyrovná i s rozdílnými teplotami a dokáže odolat kontaktnímu teplu do 110 °C. Hovězí useň použitá na svršek boty dobře odvádí pot od pokožky a nechává ji dýchat. Zároveň dobře brání proniknutí vlhkosti zvenčí. Ani chladné počasí vás nezaskočí – kotníková obuv FIRWIN je navíc zateplená kožíškem. Boty uzpůsobené pro komfortní měkký nášlap a hřejivá účinnost vložky prodlouží váš pobyt venku a pomůže vám lépe zvládat namáhavou práci. Pracovní obuv přitom nemusí působit fádně. FIRWIN vám dokáže, že styl může jít ruku v ruce s funkčností a kvalitní ochranou.
zimní kotníková obuv zateplená umělým kožíškem
bez ocelové špice a planžety
PU2D podešev je odolná olejům, pohonným hmotám a kontaktnímu teplu do 110°C, antistatická
materiál: hovězí useň
podešev: PU2D
norma: EN 20347
velikosti: 36 - 50
barva: černo-oranžová

 Obuv FIRWIN S3

   zimní

Cena s DPH:
544,00 Kč
449,59 bez DPH

kotníková obuv zateplená umělým kožíškem
s ocelovou špicí a planžetou
hydrofóbní úprava
PU2D podešev je odolná olejům, pohonným hmotám a kontaktnímu teplu do 110°C, antistatická
materiál: hovězí useň
podešev: PU2D
norma: EN 20347
velikosti: 36 - 50
barva: černo-oranžová

 Obuv HIBERNUS S3

   zimní

Cena s DPH:
1 256,00 Kč
1 038,02 bez DPH

Pro náročnou práci v terénu, pohyb v nepříznivém počasí nebo dlouhodobou práci v dílně jsou optimální výbavou poloholeňové boty. TPU podpora zpevňuje oblast kotníku a zvyšuje stabilitu na nerovném povrchu. Podrážka s hlubokým vzorkem předchází sklouznutí.

Pevná podešev zvyšuje komfort při chůzi, brání poranění nohy, vstřebává ostré došlapy a navíc účinně zesiluje izolační vrstvu vůči působení chladu. Podešev plně využívá odolnost gumy a plastu, kterou oceníte v prostředí s možným kontaktem s oleji nebo pohonnými hmotami, navíc odolá teplu až do 300 °C.

Ocelová špice a planžeta ochrání nohu před poraněním, zesiluje odolnost bůvolí usně i vůči pronikání vlhkosti zvenčí. Pevná a vysoce odolná obuv HIBERNUS S3 plně vyhoví i při plné denní zátěži. Šněrováním můžete obuv maximálně uzpůsobit tvaru nohy, vrstvě oblečení i obvyklému způsobu nošení. Klasický střih a základní černá barva obuvi nerušivě doplní pracovní oděv nebo oblečení pro volný čas v přírodě.
poloholeňová zimní obuv
s ocelovou špicí a planžetou
podešev PU/guma, nepíšící, odolná olejům a pohonným hmotám, antistatická a odolná kontaktnímu teplu do 300°C
voděodolná úprava
TPU podpora zpevňuje oblast kotníku a zvyšuje stabilitu na nerovném povrchu
materiál: buvolí useň
podešev: PU/guma
norma: EN 20345
velikosti: 37 - 48
barva: černá

 Obuv KINGWIN S3

   zimní

Cena s DPH:
930,00 Kč
768,60 bez DPH

bezpečnostní kotníková zimní obuv
s kompozitovou špicí a kevlarovou stélkou
hydrofóbní úprava svršku
se zateplením
materiál:buvolí useň, textilie
podešev: PU/PU
norma: EN 20345
velikosti: 36 - 48
barva: černo-modrá

 Obuv TABERNUS S3

   zimní

Cena s DPH:
1 133,00 Kč
936,37 bez DPH

Bezpečnostní kotníková obuv TABERNUS S3 byla navržena pro práci v zimních podmínkách. Vnitřní část je příjemně zateplena, aby poskytovala dostatečný komfort i za nízkých teplot.
Pevnost a bezpečnost pro chodidlo je podpořena ocelovou špicí a planžetou. Pro přirozený pohyb a pohodlné nošení je obuv opatřena TPU podporou v oblasti kotníku. Spolu s kvalitním vzorkem podrážky je zajištěna výborná pevnost a podpora i při pohybu ve složitějším terénu.
Pracovní obuv je vyrobena z vysoce kvalitní buvolí ušně. Vzhledem k doporučení pro používání v zimních podmínkách je nezbytnou součástí i hydrofobní úprava povrchu. Podešev je kombinací polyuretanu a gumy pro zajištění optimálních vlastností. Z podrážky ani podešve se neuvolňuje černá barva a jsou odolné proti olejům a pohonným hmotám. Spodní část boty odolá teplotě až do 300°C. Praktické je i antistatické opatření gumové části.
Bezpečnostní obuv je v černé barvě s drobnými červenými detaily. Dostupné jsou velikosti od čísla 37 do 48.
bezpečnostní kotníková zimní obuv
s ocelovou špicí a planžetou
podešev PU/guma je nepíšící, odolná olejům a pohonným hmotám, antistatická a odolná kontaktnímu teplu do 300°C
voděodolná úprava
TPU podpora zpevňuje oblast kotníku a zvyšuje stabilitu na nerovném povrchu
materiál: buvolí useň
podešev: PU/guma
norma: EN 20345
velikosti: 37 - 48
barva: černá

 Obuv TIBIA S3 NM

   zimní

Cena s DPH:
1 128,00 Kč
932,24 bez DPH

Obuv TIBIA vybírá elegantní jednoduchý design. Hladká plocha černé je doplněná pouze tvarovaným prošitím ve stejném odstínu. Horní okraj jemně oživují dvě poutka. Obuv je přizpůsobena pro maximální tepelný komfort a pohodlnou chůzi v nejchladnější části roku. Svršek z hovězí usně je navíc upraven i pro vysokou odolnost vůči vodě. Ochranu v namáhané špičce boty zesiluje kompozit. Výška boty do poloviny holeně představuje ideální řešení, které udrží pocit tepelné pohody a nikterak neztíží obouvání. Při navlékání můžete využít postranní poutka a usnadnit pevné usazení nohy. Šířka boty dovoluje snadno proniknout noze i přes pevnou část kotníku. O pohodlné chůzi rozhoduje podešev. Kombinace PU a gumy zachovává podrážce pružnost, vrstva dobře vstřebává otřesy a rázy. Podrážka je tvarovaná výrazným vzorem, který brání sklouznutí a dobře překonává drobné překážky v cestě. Podešev je odolná nejen vůči vodě, ale i olejům a pohonným hmotám. Svou tloušťkou vytvoří dostatečnou izolační vrstvu v případě kontaktu s povrchovým teplem. Hraje důležitou roli také v udržení tepla při pohybu venku nebo v chladném prostředí. Obuv TIBIA je dostupná v běžné řadě velikostí 38-48. V příznivé ceně můžete vybírat obuv, která plně vyhoví vaší náročné profesi nebo častému pobytu venku při vycházkách.

poloholeňová celokožená zimní obuv
s kompozitovou špicí a kevlarovou stélkou
voděodolná úprava svršku
extra široká antistatická PU/guma podešev, odolná olejům, pohonným hmotám a kontaktnímu teplu do 110°C
materiál: hovězí useň
podešev: PU/guma
norma: EN 20345
velikosti: 38 - 48
barva: černá

Stránky: | 1 |
designed by panavis | contents ©2024 osobní ochranné pracovní pomůcky | powered by Online Shop panavis & Quick.Cart
Počítadlo.cz
<