PORUCHY ELEKTRO, REVIZE, SERVIS, PŘIHLÁŠKY ČEZ. TEL:704 446 446

oděvy pracovní - kalhoty do pasu

Kalhoty pas VISION 02 červeno-šedé, 170 cm  

Cena: Kč s DPH
velikost_číselná:
Klasické pánské montérkové kalhoty s praktickou výškou do pasu a ve zkrácené variantě pro postavu 170 cm z kolekce VISION jsou populární zejména díky sportovnímu stylu jeansů a kvalitnímu směsovému materiálu, z něhož jsou vyrobeny.
Sportovní střih se svislými liniemi skvěle padne a lichotí postavě. V případě potřeby je možné dokoupit pásek, pro jehož umístění jsou kalhoty vybaveny poutky. Celkový módní design dotváří kontrastní prošívání riflovou nití a také reflexní potisky a doplňky, které vedle ozdobného účelu také zvyšují viditelnost pracovníka a tím mu poskytují maximální bezpečí i při práci v noci nebo při zhoršené viditelnosti.
V oblastech větší pracovní zátěže je materiál zkrácených VISION kalhot přizpůsoben tak, aby nedošlo k jeho poničení ani při zvýšeném oděru a tření. Proto kalhoty disponují sedlem a v partii kolen je materiál zdvojený. Navíc při delší práci vkleče nebo jiné pracovní zátěži je možné vložit nákoleníky do našitých kapes v oblasti kolen.
Pro uložení potřebného vybavení a jiných drobností slouží našívané kapsy s patkou na zadním dílu a přední víceúčelové kapsy se zapínáním na běžný i suchý zip. Velmi praktickými jsou dále vrstvené kapsy na nářadí umístěné na boční straně stehen.

designové montérkové kalhoty do pasu z kvalitního směsového materiálu
ve zkrácené variantě
sportovní styl, bez opasku
kontrastní prošívání riflovou nití, s originálními stříbrnými reflexními pruhy a doplňky
na zadním díle sedlo a dvě našívané kapsy s patkou
zdvojené partie kolen s kapsou na nákoleníky
materiál: kepr 60% bavlna, 40% polyester, 260 g/m²
barva: červená
velikosti: 46 - 62
výška postavy(cm): 170-175
« zpět
designed by panavis | contents ©2024 osobní ochranné pracovní pomůcky | powered by Online Shop panavis & Quick.Cart
Počítadlo.cz
<