PORUCHY ELEKTRO, REVIZE, SERVIS, PŘIHLÁŠKY ČEZ. TEL:704 446 446

jednorázové oděvy - roušky

PP rouška EVE, 50 ks/balení 

Cena: Kč s DPH
Pro zvýšenou ochranu dýchacího ústrojí můžete využít prakticky řešené jednorázové roušky. PP rouška EVE ideálně splní nároky pro jednoduché nasazení, neomezí vás v činnosti ani nezpůsobí nepříjemné otlaky.

Pružné gumičky pevně zajistí roušku přes ústa i nos. Roušku nemusíte složitě vázat nebo žádat o pomoc s úpravou. Speciálně navržený střih dostatečně zakryje část obličeje, aniž by okraje omezily vidění. Rouška je po stranách mírně skládaná, aby vytvořila přirozeně vyklenutý tvar a dává tak dostatečný prostor pro nos i bradu. Navíc nikterak neomezí pohyb hlavou, nesklouzává ani se neposouvá. Polypropylen je dostatečně odolný, vyrovná se se vzdušnou vlhkostí a účinně zabrání šíření vzduchem přenosných látek nebo kapénkové infekce.

PP roušky EVE jsou optimálním řešením pro zdravotnické obory. Jsou vhodným doplňkem personálu při ošetření drobných ran nebo při pohybu mezi pacienty se zvýšeným rizikem přenosu některých onemocnění. Roušky jsou často žádaným ochranným prostředkem v potravinářském průmyslu. Balení 50 ks je dostatečnou zásobou. Roušky odpovídají univerzální velikosti.bílá rouška s dvojitým upínacím systémem
tři sklady
balení: 1 krabička - 50 ks; 1 karton - 2000 ks
materiál: polypropylen
barva: bílá
velikost: uni
« zpět
designed by panavis | contents ©2024 osobní ochranné pracovní pomůcky | powered by Online Shop panavis & Quick.Cart
Počítadlo.cz
<