PORUCHY ELEKTRO, REVIZE, SERVIS, PŘIHLÁŠKY ČEZ. TEL:704 446 446

obuv pracovní - polobotky

Obuv RASPER S1P  

Cena: Kč s DPH
velikost_obuvi:
Hledáte ideální bezpečnostní obuv, která vyhoví nárokům na ochranu při práci a zároveň i slušivě doplní pracovní oblečení? Polobotka RASPER zaujme elegantní kombinací šedé a červené. Pečlivě zpracované materiály se dobře vyrovnají s náročným prostředím dílny i častému pohybu venku.
Základní kombinací svršku je semišová kůže a textilie. Vzdušný materiál je lehký a prodyšný, dobře odvádí pot od pokožky, nechává ji volně dýchat a zvyšuje komfort při celodenním nošení. Bezpečnostní prvky zastupuje kompozitová špice, která dobře chrání citlivou část nohy před poraněním.
Podešev řeší PU a guma. Podrážka je dostatečně pružná, dobře reaguje na přirozený pohyb nohy, zároveň účinně tlumí tvrdé došlapy. Výrazný vzorek předchází uklouznutí nebo špatnému došlapu.
Bezpečnostní polobotka se dobře přizpůsobí, šněrováním můžete upravit šířku boty. Kevlarová stélka a ergonomické tvarování zajistí dobrou fixaci boty na noze při jakémkoliv pohybu.
RASPER S1P je skvělou alternativou nejen pro práci v dílně, ale i pro sportovní aktivity a pobyt v přírodě. Obuv je vhodná pro ženy i muže a je dostupná ve velikostech 36-48.

bezpečnostní polobotka
s kompozitovou špicí a kevlarovou stélkou
vzdušný svršek ze síťoviny
bez kovových součástí
materiál: semišová kůže, textilie
podešev: PU/guma
norma: EN 20345
velikosti: 36 - 48
barva: šedo-červená
« zpět
designed by panavis | contents ©2022 osobní ochranné pracovní pomůcky | powered by Online Shop panavis & Quick.Cart
Počítadlo.cz
<