PORUCHY ELEKTRO, REVIZE, SERVIS, PŘIHLÁŠKY ČEZ. TEL:704 446 446

obuv pracovní - holínky, galoše

Holínky HUNTER OB CI  

Cena: Kč s DPH
velikost_obuvi:
V extrémních podmínkách se nemůžete spolehnout na běžnou vycházkovou obuv. Vyberte si obuv, která dokonale splní nároky na bezpečnou chůzi i hřejivý komfort. HUNTER OB CI představuje skvěle uzpůsobenou obuv, která vás ochrání před chladem, vlhkostí i přímým kontaktem s vodou.

Holínky jsou řešené pro pohodlnou a bezpečnou chůzi v jakémkoliv terénu. V holenní zvýšené části můžete obuv upravit šněrovadlem. Komfort chůze zlepšuje také měkčená bandáž v lemující části. Svršek i podešev jsou vyrobeny z PVC. Materiál se dobře přizpůsobí pohybu chodidla a pružně reaguje. Podrážka je doplněna výrazným vzorkem, který brání sklouznutí nebo špatnému našlápnutí. Tvar boty respektuje nároky na stabilitu, vysoký svršek dobře fixuje kotníky. Zateplená vložka vyhoví mimořádným podmínkám a teplotám až do -50 °C.

Holínky HUNTER OB CI představují vysoký standard. Obuv je ideální pro lesnické obory, nabízí se jako skvělý doplněk pro myslivecké aktivity i sportovní lov. Atraktivní design používá základní temně zelenou barvu s bíle tištěným motivem.

DOPRODEJ
speciální holínky do extrémních podmínek
zateplené do -50°C
svršek i podešev ze zeleného PVC
šněrování pro perfektní utažení
měkčená bandáž pro vyšší komfort nošení
bez ochrany
svršek: PVC
podešev: PVC
velikosti: 41,45-46, 48
barva: zelená s bílým potiskem
« zpět
designed by panavis | contents ©2024 osobní ochranné pracovní pomůcky | powered by Online Shop panavis & Quick.Cart
Počítadlo.cz
<